Toont alle 12 resultaten

| Bladhoudend: | Ja |
|---|---|
| Bloeikleur: | Wit |
| Bloeiperiode: | Voorjaar |
| Groenblijvend: | Ja |
| Kleur blad: | Groen, Rood |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Winterhard: | Ja |
| Stamhoogte | 100 cm, 120 cm, 180 cm |

| Bladhoudend: | Ja |
|---|---|
| Bloeikleur: | Wit |
| Bloeiperiode: | Voorjaar |
| Groenblijvend: | Ja |
| Kleur blad: | Groen |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Winterhard: | Ja |
| Stamhoogte | 100 cm, 80 cm |

| Bladhoudend: | Ja |
|---|---|
| Bloeikleur: | Crème |
| Groenblijvend: | Ja |
| Kleur blad: | groen/grijs |
| Standplaats: | Zon |
| Winterhard: | Redelijk |
| Kies hier je maat en lengte | Halfstam |

| Bladhoudend: | Nee |
|---|---|
| Bloeikleur: | roze/wit |
| Bloeiperiode: | April t/m Mei |
| Groenblijvend: | Nee |
| Kleur blad: | Groen |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Winterhard: | Ja |
| Stamhoogte | 100 cm, 120 cm, 150 cm |

| Bladhoudend: | Bladverliezend |
|---|---|
| Bloeikleur: | Onopvallend |
| Bloeiperiode: | April, Mei |
| Groenblijvend: | Nee |
| Herfstkleur: | Geel, Oranje, Rood |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Blote wortel, kluit of pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Snoeiperiode: | Maart |
| Bol boom | 8-10 cm stamomtrek, 200-220 cm hoog, 10-12 cm stamomtrek, 200-220 cm hoog, 12-14 cm, 200-220 cm hoog, 14-16 cm, 200-220 cm hoog |

| Stamhoogte | 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm |
|---|---|
| Bladhoudend: | Bladverliezend |
| Bloeikleur: | Onopvallend |
| Bloeiperiode: | Maart |
| Groenblijvend: | Nee |
| Herfstkleur: | Geel |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Blote wortel, kluit of pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |

| Stamhoogte | 80 cm |
|---|---|
| Colors | Oranje, Rood, Wit |
| Bloeiperiode: | Mei |
| Groenblijvend: | Ja |

| Bladhoudend: | Bladverliezend |
|---|---|
| Bloeikleur: | Paars |
| Bloeiperiode: | Juli, Augustus |
| Groenblijvend: | Nee |
| Herfstkleur: | Bruin |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Zon |
| Stamhoogte | 80 cm |

| Bladhoudend: | Bladverliezend |
|---|---|
| Bloeikleur: | Roze |
| Bloeiperiode: | Juli, Augustus, September |
| Groenblijvend: | Nee |
| Kleur blad: | Groen |
| Herfstkleur: | Geel |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Kies hier je maat en lengte | 100/125 cm, 125/150 cm, 175/200 cm |

| Bladhoudend: | Ja |
|---|---|
| Bloeikleur: | Wit |
| Bloeiperiode: | April, Mei, Juni |
| Groenblijvend: | Ja |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Schaduw, Zon |
| Stamhoogte | 100 cm, 120 cm, 150 cm, 80 cm |
| Snoeiperiode: | Zomer |
| Winterhard: | Redelijk |

| Stamhoogte | 100 cm, 120 cm, 80 cm |
|---|---|
| Bladhoudend: | Bladverliezend |
| Bloeikleur: | Roze |
| Bloeiperiode: | Mei t/m Juli |
| Groenblijvend: | Nee |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Winterhard: | Goed winterhard |
| Standplaats: | Zon |

| Bladhoudend: | Nee |
|---|---|
| Bloeikleur: | Wit |
| Groeihoogte: | |
| Groenblijvend: | Nee |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | kluit / pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Snoeiperiode: | Winter |
| Stamhoogte | 100 cm, 120 cm, 80 cm |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Winterhard: | Ja |