Toont alle 9 resultaten

| Bladhoudend: | Nee |
|---|---|
| Bloeikleur: | Roze, Wit |
| Bloeiperiode: | juni t/m september |
| Groenblijvend: | Nee |
| Kleur blad: | Groen |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Winterhard: | Ja |
| Kies hier je pot inhoud in liters en lengte in cm | 1.5 L (Ø14 cm) 20-30 cm hoog, 2 L(Ø17cm) 20-40 cm hoog |

| Kies hier je maat en lengte | 10 L 30/40 cm |
|---|

| Bladhoudend: | Bladverliezend |
|---|---|
| Bloeikleur: | Paars, Roze |
| Bloeiperiode: | Juni, Juli |
| Groeihoogte: | |
| Groenblijvend: | Nee |
| Herfstkleur: | Bruin, Geel, Rood |
| Kleur blad: | Geel |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Kies hier je maat en lengte | 2 L 20/40 cm, 5 L 20/40 cm, 7.5 L 20/30 cm, 10 L 20/30 cm |

| Bladhoudend: | Bladverliezend |
|---|---|
| Bloeikleur: | Rood, Roze |
| Bloeiperiode: | Juni, Juli |
| Groeihoogte: | |
| Groenblijvend: | Nee |
| Herfstkleur: | Geel, Oranje |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Kies hier je maat en lengte | 1.5 L 20/30 cm, 2 L 20/30 cm, 5 L 20/40 cm, 7.5 L 30/40 cm |

| Kies hier je pot inhoud in liters en lengte in cm | 1.5 L (Ø14 cm) 20-30 cm hoog, 10 L (Ø28 cm) 40-60 cm hoog, 3 L (Ø19cm) 40-60 cm hoog, 5 L(Ø22cm) 40/60 cm |
|---|

| Bladhoudend: | Bladverliezend |
|---|---|
| Bloeikleur: | Rood, Roze |
| Bloeiperiode: | Juni, Juli |
| Groeihoogte: | |
| Groenblijvend: | Nee |
| Herfstkleur: | Geel |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Lengte in cm | 20-40 cm hoog |

| Bladhoudend: | Bladverliezend |
|---|---|
| Bloeiperiode: | Juni, Juli |
| Groenblijvend: | Nee |
| Herfstkleur: | Bruin, Geel |
| Kleur blad: | Geel |
| Levering winter: | Pot |
| Bloeikleur: | Roze |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Lengte in cm | 20-40 cm hoog |

| Bladhoudend: | Nee |
|---|---|
| Bloeikleur: | Roze |
| Bloeiperiode: | Juni, Juli |
| Groeihoogte: | |
| Groenblijvend: | Nee |
| Herfstkleur: | Bruin, Geel, Rood |
| Kleur blad: | Geel |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Kies hier je pot inhoud in liters en lengte in cm | 1.5 L (Ø14 cm) 20-30 cm hoog, 3 L (Ø19cm) 20-40 cm hoog, 5 L (Ø22cm) 30-40 cm hoog, 7.5 L (Ø26cm) 20-40 cm hoog, P9 (9x9x10cm) 10-20 cm hoog |

| Kies hier je pot inhoud in liters en lengte in cm | 1.5 L (Ø14 cm) 20-30 cm hoog, 10 L (Ø28 cm) 60-80 cm hoog, 2 L(Ø17cm) 20-30 cm hoog, 5 L(Ø22cm) 60/80 cm |
|---|