Pluimspirea of Astilbe ‘Deutschland’ is een vaste plant met opvallende witte bloemen. Krijgt groen tot donkerrood blad in de lente en in de herfst verliest de pluimspirea het blad.
Voor een mooi effect is het aan te raden om meerdere bij elkaar te zetten.
Nu 10% extra korting!
Met code Nieuwjaars10 ontvang je t/m maandag 5 januari 10% extra korting op je complete bestelling.
Win je aankoopbedrag terug!
Bestel je in de maand november dan maak jij kans om het volledige aankoopbedrag terug te winnen! Bestel vóór 30 november en maak kans.
Wist je dat Florabomen samenwerkt met Split & Grind om een totaalpakket voor tuinaanleg te kunnen bieden? Bekijk het volledige assortiment op www.splitengrind.nl.
Pluimspirea of Astilbe ‘Deutschland’ is een vaste plant met opvallende witte bloemen. Krijgt groen tot donkerrood blad in de lente en in de herfst verliest de pluimspirea het blad.
Voor een mooi effect is het aan te raden om meerdere bij elkaar te zetten.
Goed geschikt voor border en bodembeplanting.
Gebruik bij het aanplanten potgrond of bemeste tuinaarde.
| Bladhoudend: | Bladverliezend |
|---|---|
| Bloeikleur: | Wit |
| Bloeiperiode: | Juli t/m september |
| Groenblijvend: | Nee |
| Herfstkleur: | Bruin, Geel |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Schaduw |
| Kies hier je maat en lengte | P9 10/20 cm, 2 L 20/40 cm |

| Bladhoudend: | Bladverliezend |
|---|---|
| Bloeikleur: | Roze |
| Bloeiperiode: | Juli t/m september |
| Groeihoogte: | |
| Groenblijvend: | Nee |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Schaduw, Zon |
| Lengte in cm | 20-30 cm hoog, 20-40 cm hoog |

| Bladhoudend: | Ja |
|---|---|
| Bloeikleur: | Rood |
| Bloeiperiode: | Juli, Augustus, September |
| Groeihoogte: | |
| Groenblijvend: | Nee |
| Kleur blad: | Groen |
| Levering winter: | Pot |
| Levering zomer: | Pot |
| Standplaats: | Halfschaduw, Schaduw, Zon |
| Kies hier je maat en lengte | P9 10/20 cm, 2 L 20/30 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen