Zuurbes of Berberis
Toont alle 6 resultaten

| Bladhoudend: | Nee |
|---|---|
| Bloeiperiode: | Mei |
| Bloeikleur: | Geel |
| Groeihoogte: | |
| Groenblijvend: | Nee |
| Kleur blad: | Groen, Rood |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Winterhard: | Ja |
| Kies hier je maat en lengte | C2 |

| Bladhoudend: | Nee |
|---|---|
| Bloeikleur: | Geel, Rood |
| Bloeiperiode: | Mei |
| Groeihoogte: | |
| Groenblijvend: | Nee |
| Kleur blad: | Paars – Rood |
| Standplaats: | Halfschaduw, Zon |
| Winterhard: | Ja |
| Kies hier je maat en lengte | C2 40-60 |

| Kies hier je maat en lengte | 5 L 40/60 cm, 7,5 L 60/80 cm |
|---|

| Kies hier je maat en lengte | 2 L 20/40 cm, 7,5 L 40/60 cm, 7,5 L 60/80 cm |
|---|

| Kies hier je maat en lengte | 2 L 20/40 cm |
|---|

| Kies hier je pot inhoud in liters en lengte in cm | 2 L (Ø17cm) 10-20 cm hoog, 3 L (Ø19cm) 20-40 cm hoog, 5 L (Ø22cm) 30-40 cm hoog, 7.5 L (Ø26cm) 20-40 cm hoog |
|---|